Historie prawdziwe

Weź byka za rogi!

Czy matryca energetyczna zmienia życie?

Przytoczę Wam dialog, jaki ostatnio miałam z pewną osobą, która stwierdziła, że matryca słabo działa:

„- Co zmieniło się od ostatniej matrycy?

– W zasadzie niewiele. Owszem widzę więcej, dostrzegam pewne elementy, ale moje życie z mężem wcale się nie zmieniło! A przecież powiedziałam przed matrycą, że chcę zmiany w swoim małżeństwie!

– A co zrobiłaś, z informacjami z matrycy, które pokazały kierunki zmian i przyczyny problemów?

– Jak to co? Zapisałam wszystko!!”

Mózg mi wyparował!! 😉

Nie wiedziałam, czy od razu przyłożyć z armaty czy lepiej wziąć parę oddechów, policzyć do 100 i dopiero wtedy tłumaczyć znowu zasady działania matrycy?? Echhhhh..

Przede wszystkim, nic się nie uda, jeśli nie zrobisz nic aby życie się zmieniło! Jeśli tylko mówisz, że chcesz i czekasz, aż inni zrobią to za ciebie, to najwyżej może stać się jeszcze gorzej! Właśnie inni za ciebie zdecydują!

Matryca ma pomóc dojrzeć to, co na co dzień jest niedostrzegalne! Ma wskazać problem i usunąć skutki z nim związane! Po matrycy masz czas na własne działania, bo tylko wtedy wspomożesz energię zmiany!

TO BARDZO WAŻNE, ABY DZIAŁAĆ WEDŁUG WSKAZÓWEK Z MATRYCY!

Jeśli nic nie zrobisz, aby twój problem zniknął z życia, to mam dla ciebie fatalną wiadomość! Nie będzie lepiej tylko gorzej, bo ukorzeniony problem będzie tam sobie tkwił i tkwił…. i będzie sięgał coraz głębiej i głębiej…

Odrzuć stare – przyjmij nowe

Niesiesz problem już tyle lat, że nie możesz się z nim rozstać? Trzymasz go kurczowo przy sobie! Boli, ale to znany ból! Cierpisz, ale to znane cierpienie! Radzisz sobie tyle lat więc poradzisz sobie jeszcze trochę!

Zmienić coś? Wyrzucić stare i pójść nową drogą? Nowymi zwyczajami? Jak to?? Przecież nie wiesz co cię będzie czekać… No pewnie! Mało kto wie dokładnie co go czeka za zakrętem! Pytanie jest tylko jedno! Czy chcesz coś zmienić czy nie? Pokoloruj swoje życie 🙂

Pamiętaj, informacje z matrycy wskazują kierunek działań, poruszają energię i pomagają w identyfikacji problemu, a co z tymi informacjami zrobisz, to już twoja sprawa….

Nie masz odwagi iść nową drogą? Afirmuj! Zmień myśli! Nie wszystko powiedzie się od razu, ale drobnymi krokami zajdziesz naprawdę daleko!

I jak to powiedziałam ostatnio pewnej „matrycowej” osobie:

ODWAŻ SIĘ ŻYĆ ODWAŻNIE 🙂

Obserwuj i polub naszą stronę.
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

ODWIEDŹ I POLUB NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE