Matryca energetyczna

Siedem praw energii

Świat jest tym, za co go uważasz.

Wszystko zależy od Ciebie. Jeśli chcesz widzieć świat w ponurych barwach, to taki będzie. Jesteś stwórcą i autorem swego życia, więc nawet jeśli nieświadomie podejmujesz decyzję, żeby żyć w trudnym świecie, ta decyzja jest twoja. Ile razy robisz coś z myślą, że i tak się nie uda? Dążysz wtedy podświadomie do tego, żeby udowodnić sobie, że masz rację. Na koniec mówisz w myślach ” Widzisz, wiedziałem/am”. Może następnym razem powiedz ” Widzisz, tak chciałem/am”. Ciekawe jak zmieni się twój punkt widzenia.

Nie istnieją żadne granice.

Twoja dusza jest nieskończona, a wszechświat bezgraniczny. To twój umysł zaprogramowany jest tak, że wylicza ci twoje granice. Chce żebyś żył w przeświadczeniu, że te granice są realne i nie da się ich przejść. Racjonalny umysł wmawia ci, że nie możesz tego, albo tamtego, że inni są lepsi niż ty, że nie realne jest zrealizowanie twoich marzeń. Granice, granice, granice…. Powodują, że pojawia się w tobie strach blokujący przed działaniem ( bo i tak się nie uda). Prawda jest taka, że możesz zrezygnować z tego kiedy tylko zechcesz. Granice nie są rzeczywiste. Kto nie próbuje, ten nie wie.

Energia podąża za uwagą.

Tam gdzie chcesz być obecny świadomością, tam koncentruje się twoja uwaga. Tam też płynie twoja energia. Uważnie i świadomie kieruj swoją energię na tym czego chcesz, a nie na tym czego nie chcesz. Niby proste, a jednak wielu sprawia trudność. Niestety nasz mózg przyzwyczajony jest do koncentrowania się na przeszkodach. Zmień myślenie i od dziś skup się na możliwościach, a te zaczną się pojawiać.

Teraz jest chwila mocy.

Wierzysz, że jesteś ograniczony, że jako człowiek jesteś mały, bezbronny, bezsilny i zdany na pastwę losu. Jednak prawda jest taka, że zawsze jesteś potężną istotą. Może nawet w tej chwili kiełkuje w Tobie jakiś pomysł np. napisanie książki. Natychmiast włącza się rozum ” Ale przecież żaden z ciebie pisarz, teraz jest za wcześnie, kiedyś napiszesz.” Dobrze wiesz, że to kiedyś nie nadejdzie. Twój umysł lubi stawiać przeszkody. On nie wierzy w bezgraniczną miłość twojej duszy. Nie rozumie co znaczy bezgranicznie… Określ cel, zaufaj swojej duszy i zwróć uwagę na pojawiające się okazje. Naucz się! Chciej tego! Wszystkimi cząstkami swojej istoty!

Kochać oznacza być szczęśliwym dzięki..

Umysł ma wgraną ogromną chęć posiadania. Z tego wyłania się kolejny wzorzec, widzisz tylko to czego nie masz. Ładne mieszkanie, które ma sąsiad. Płaski brzuch, który ma koleżanka. Egzotyczne wakacje, na które poleciał kolega itd. itp. Rzeczy godne pozazdroszczenia. Nie dostrzegasz, gdy wpadasz w chroniczny stan niezadowolonego z życia człowieka. Goniąc za marzeniami innych nie znajdziesz tego, czego naprawdę szukasz – miłości! Przeżywanie miłości oznacza kierowanie uwagi na to kim jesteś teraz i na to co już masz. Przestań się zadręczać tym, że czegoś ci brakuje. Pokochaj siebie takim jakim jesteś, a zobaczysz, że twoje życie zacznie się zmieniać. Wypróbuj to!

Cała moc pochodzi z wnętrza.

To oczywiste, że pochodzi z ciebie. Istoty, która ma nieograniczoną moc tworzenia. Spróbuj wyjść z iluzji racjonalnego umysłu mówiącej, że jesteś bezsilny, bezradny, uległy, gruby, za chudy, brzydki, lub niedostatecznie mądrym. Odetchnij! Weź głęboki oddech i pomyśl, czy rzeczywiście taki jesteś? Jeśli czujesz się mało wartościowym człowiekiem, to znaczy, że sam o sobie tak myślisz. Nie krzywdź siebie i przestań się poniżać i traktować jako mniej ważnego. Wystarczy chcieć! Jak popracujesz nad pozytywnym postrzeganiem samego siebie, doświadczysz w końcu radości płynącej z tego kim jesteś.

Miarą rzeczywistości jest skuteczność.

Wszechświat jest bezkresny. Takie są też twoje możliwości. Masz prawo do obserwowania siebie w czasie wzrostu. Przyglądaj się swojemu życiu. Co już masz? Co ci się podoba? Z czego jesteś dumny? Co cię cieszy? To są rzeczy, które wybrałeś z zasobów wszechświata. Zobacz też to, co jest ci już niepotrzebne i co chcesz zmienić, następnie zrób krok do przodu.

O czym marzysz? Napełniaj swoje myśli pozytywną energią. Zatrzymaj wizję swoich marzeń w sercu. Wierz w to niezłomnie wystrzegając się wątpliwości. Możesz to wszystko osiągnąć, ale pamiętaj nie naruszaj przy tym przestrzeni innego człowieka. Dostrzegaj piękno innych, a poznasz swoje własne.

Obserwuj i polub naszą stronę.
error

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
error

ODWIEDŹ I POLUB NAS NA FACEBOOKU I INSTAGRAMIE